Dışticaret Sertifika Programı

Türk Ticaret Vakfı tarafından düzenlenecek olan ihracat ve ithalatın adım adım gerçekleşme sürecini uygulamalı olarak aktaran “Dış Ticaret Sertifika Programı”larının Zoom 14. Dönemi 26 Mart 2022 tarihi itibariyle başlayacaktır. Bu kapsamd eğitime katılmak isteyen personelimiz ve katılımcılarımıza %10 indirim uygulanarak kurs ücreti KDV dahil 2.925,00 TL olacaktır.

80 saatlik olarak ve özellikle KOBİ’lerin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan kurs içeriği sayesinde özellikle dış ticaret uygulamaları katılımcılara aktarılacaktır.Uluslararası ticaretin temel esaslarının anlatıldığı 64 derslik programı ile kombine edilmiş olan, son 8 ders ile de Türkiye-Avrupa Birliği ticari ilişkileri işlenmekte ve 8 saatlik bir workshopla da eğitim sonuçlandırılmaktadır. Bu son 16 ders için ayrıca Almanya’nın Münih kentinde yerleşik SABEL
Akademie’nin de sertifikası verilmektedir.

Söz konusu eğitim programına katılmak isteyen personel ve katılımcı sanayicilerin www.tdvsem.com adresinden
ZOOM 14 programını seçerek kaydolmaları ve özel tanımlanan indirim kodunu (osbukTdv+) girerek ödeme
yapmaları gerekmektedir.
Ayrıca, 24 saatlik “Dış Ticaret İngilizce Programı”na katılmak isteyen OSB Müdürlüğü personeli ve katılımcı sanayicilere %10 indirim ile eğitim bedeli KDV dahil 1.755,00-TL üzerinden uygulanacaktır. Eğitimler,akademi@osbuk.org.tr e-posta adresine iletilen talepler ile yeterli sayıya ulaşıldığı takdirde düzenlenecektir.
Türk Dışticaret Vakfının söz konusu eğitim programlarının, özellikle dış ticaret uygulaması olan veya gelecekte dışticaret alanında faaliyet yapmayı planlayan, OSB’deki yerleşik değerli firmaların çalışanları için faydalı olacağı düşünülmektedir.

Kurs ders programına erişmek ve detaylı bilgi almak isteyen katılımcı ve personellerimiz Müdürlüğümüzü arayarak destek alabilirler.

Yorum yaz