Küresel Pazarları Keşfet

ABD Ticaret Bakanlığı, her sene “Discover Global Markets” başlığı altında yüzlerce Amerikalı ve uluslararası firmayı bir araya getiren bir etkinlik düzenlemekte olup; Discover Global Markets B2B eşleştirme etkinliği, Amerikalı tedarikçilerin uluslararası alanda kendilerini tanıtarak, yeni iş ortakları bulmalarına destek olmaktadır. Bu yıl Discover Global Markets, sanal ortamda, 7-9 Ekim 2020 tarihleri arasında ve “Intelligent Manufacturing – Akıllı Üretim Teknolojileri” alanında gerçekleştirilecektir.

Türkiye’nin de aralarında bulunduğu Avrupa ülkeleri başta olmak üzere 33 ülkeden firmalar Discover Global Markets – Intelligent Manufacturing etkinliğine davet edilmektedir. Akıllı üretim teknolojileri alanında çözümler sunan ve Türkiye’de iş yapmayı dileyen Amerikan tedarikçileriyle tanışmak üzere, DGM Intelligent Manufacturing B2B eşleştirme etkinliğine üyelerimizde davet edilmektedir.

Katılmak isteyen üyelerimiz, aşağıdaki web sitesi üzerinden ücretsiz olarak kayıt yaptırabilirler. Birden fazla firma temsilcisi katılacaksa, her biri ayrı olarak kayıt yaptırmalıdır: https://www.trade.gov/discover-global-markets-intelligent-manufacturing-international-executive-program​

İkili görüşmeler, 7-9 Ekim 2020 tarihlerinde ABD/EST saatine göre 6:00-21:00 arasında (Türkiye saati ile 13:00-04:00 arasında) gerçekleşecektir. Etkinliğe katılacak firmaların kendileri için en uygun olan saatlerde toplantı seçebilmesi için, bir an önce kayıt yaptırmalarında fayda bulunmaktadır.

Yorum yaz